Reklama

PRVNIZPRAVY.CZ

pondělí­ 27. června 2022

05:03:52

iAktuálně.cz

Reklama

Český rozhlas

 • K Číňanům si našel cestu a představil jim západní svět. V Říši středu na italského...
  Z italského městečka Macerata se dostanete za půl hodiny do hor, ale i k moři. Najdete tam taky jednu z nejstarších evropských univerzit a každoročně tu také pořádají věhlasný operní festival. To ale není všechno – Macerata má historicky velmi dobré vztahy s Čínou. Vděčí za to svému rodákovi a jezuitskému misionáři Matteu Riccimu.
 • Smrtící nervově paralytické látky není nijak složité vyrobit, upozorňuje expert
  Člověk začal jedy objevovat, měnit, využívat i zneužívat už dávno. O tom, jaký je svět jedů dnes a jaké prostředky proti nim máme, hovořil v Magazínu Leonardo lékař, toxikolog a specialista na bojové prostředky Jiří Kassa z Katedry toxikologie a vojenské farmacie Fakulty vojenského zdravotnictví Univerzity obrany v Brně se sídlem v Hradci Králové.
 • Není důležité, zda s námi EU bude jednat, řekl Erdogan. V Istanbulu se protestuje
  Asi 3000 lidí vyšlo v pondělí podle agentury AFP do ulic Istanbulu na protest proti výsledku nedělního referenda. V něm zvítězili příznivci změn ústavy, které posílí pravomoce prezidenta. Hlavní opoziční strana průběh referenda i sčítání hlasů kritizovala a oznámila, že bude u soudu žádat jeho zrušení. Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan během pondělí prohlásil, že pro Turecko není důležité, zda...

Statistika

TOPlistiDnes.cz - Revue
 • Bohuš Matuš touží po plastikách, jeho žena Lucie jde na operaci nosu

  Bohuš Matuš (48) a jeho manželka Lucie Matušová (19) otevřeně promluvili o kosmetických zákrocích a úpravách, které by rádi podstoupili. Zpěvák a jeho o třicet let mladší žena prozradili v rozhovoru pro iDNES.cz, zda i oni sami občas upraví fotky na sociálních sítích pomocí filtrů.

 • Nemyslím, že povinností ženy je být matkou, říká herečka Pavla Beretová

  Herečku Pavlu Beretovou mohou televizní diváci znát například ze seriálu TV Nova Ulice nebo z celovečerního filmu Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka. Svěřila se, proč se konvertovala ke katolictví a podělila se o detaily natáčení filmu Amerikánka, ve kterém účinkuje.

 • Herečka Eva Josefíková se o víkendu tajně vdala

  Herečka Eva Josefíková (32) se na Instagramu pochlubila šťastnou novinkou. Během romantického obřadu řekla své ano scenáristovi Matějovi Podzimkovi, se kterým má roční dceru Lotu. Svatba proběhla v sobotu v areálu Dvůr Honětice na jižní Moravě.

 • Epsteinovu „dohazovačku“ před verdiktem hlídají, aby nespáchala sebevraždu

  Britka Ghislaine Maxwellová byla v brooklynské věznici umístěna pod speciální dozor, který má zajistit, aby se nepokusila o sebevraždu. Zřejmě proto požádá o odklad úterního vynesení trestu za napomáhání finančníkovi Jeffreymu Epsteinovi ve zneužívání nezletilých dívek. Uvedla to její právnička Bobbi Sternheimová.

 • Etzler po covidu opět na place: Strach jsem neměl, hlavní bylo, abych to udýchal

  Focení je pro mnohé herce spíš noční můrou než příjemným zážitkem. Stát někde hodiny v ateliéru a pózovat je pro ně děsivá představa. A co navíc několik metrů pod vodou, ve společenském obleku a ještě po prodělaném covidu? To teď potkalo Miroslava Etzlera (57). Za vším je nová komedie Cravate club.

 • Denise Richardsová má profil na OnlyFans stejně jako její dcera

  Sami Sheenová, starší dcera Denise Richardsové (51) a Charlieho Sheena (56), která v březnu oslavila osmnácté narozeniny, před pár týdny vzbudila pozornost médií, když si založila profil na platformě pro dospělé OnlyFans. Nyní se k prodeji erotického obsahu upsala i její matka. „Odpovím na všechny vaše otázky a velmi se těším na interakci s vámi všemi,“ napsala fanouškům americká herečka.